28 груд. 2017

Участь у благодійій акції

Учні нашої школи долучилися до благодійної акції ініційованої міським парламентом дітей та зібрали іграшки, книжки, альбоми , олівці фломастери для дитячого будинку.
20 груд. 2017

Учні нашої школи взяли участь у відкритті новорічної лісової ярмарки

В День святого Миколая біля святково вбраної ялинки управління лісового і мисливського господарства учні ЗШ №3 імені Олени Журливої представили костюмовану виставу та привітали усіх зі святом святого Миколая.
5 груд. 2017

Акція до дня волонтера.

05.12.2017 учні нашої школи прийняли участь у акції до Міжнародного дня волонтера та Дня Збройних Сил України.
4 груд. 2017

Свято рідної мови

01 грудня 2017 року в КЗ «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №3 Кіровоградської міської ради Кіровоградської області імені Олени Журливої» відбулося Свято рідної мови, яке стало підсумком Місячника української писемності й мови.
27 лист. 2017

Пісенно – поетичне свято «Люба моя Україна»

23.11.2017 в рамках місячника писемності відбулось спільне пісенно – поетичне свято «Люба моя Україна» учнів школи №3 із вихованцями ДНЗ №42.
14 лист. 2017

"Міс Осінь"

Вже давно в нашій школі зародилася традиція проводити восени конкурс краси та грації під назвою "Міс Осінь". От і цьогорічний місяць листопад не став винятком.
18 жовт. 2017

Веселий осінній ярмарок

Веселий осінній ярмарок, покликав осінь на гостини до нашої шкільної родини. 12.10.2017 в актовій залі відбувся традиційний святковий концерт для учнів початкової школи.
13 жовт. 2017

Участь учнів ЗШ №3 імені Олени Жуливої у Всесвітній компанії «Global Green Action Week».

Традиційно, котрий рік поспіль, волонтери екологічного центру "Еколюдина" ЗШ №3 імені Олени Журливої взяли участь у проведенні Тижня екологічного споживача "Живи органічно!" Кіровоградським міським осередком ВЕГО "Мама-86".

Акція "Чотири лапи"

Учні ЗШ №3 імені Олени Журливої взяли участь в акції "Чотири лапи" проведеної за сприяння Кіровоградської організації захисту тварин "БІМ".

Екскурсія до Кіровоградського лісництва

В першу неділю жовтня учні ЗШ №3 імені Олени Журливої, вихованці шкільного лісництва ДЕГО «Флора» вирушили на екскурсію до Кіровоградського лісництва.