30 квіт. 2020

Тиждень охорони праці

Тиждень охорони праці присвячений «Всесвітньому Дню охорони праці» у Комунальному закладі «Гімназія імені Олени Журливої Міської ради міста Кропивницького»
2 квіт. 2020

ПРОБНЕ ТЕСТУВАННЯ: ПЕРЕНЕСЕННЯ

У зв’язку з продовженням всеукраїнського карантину до 24 квітня 2020 року проведення пробного зовнішнього незалежного оцінювання відтерміновується.
10 груд. 2019

Молодіжний марафон «Проти Дій торгівлі людьми»

Сьогодні 10 грудня 2019 учні 9-го класу гімназії прийняли участь в молодіжному марафоні «Проти Дій торгівлі людьми»".
27 лист. 2019

Захист проекту "Т.Г.Шевченко та сучасність"

27 листопада у закладі відбувся захист загальношкільного поетично-музичного учнівського проєкту «Т.Г.Шевченко та сучасність»
15 лист. 2019

Підтримка громадської організації "Бім"

Щороку учні нашої школи підтримують громадську організацію "Бім",яка піклується про тварин що потребують допомоги.
8 лист. 2019

Написання XIX Всеукраїнського радіодиктанту української єдності

8 листопада дев’ятикласники, вчителі та інші працівники закладу долучилися до написання XIX Всеукраїнського радіодиктанту української єдності
6 лист. 2019

Учнівський концерт до "Дня Вчителя"

05.10.2019 було проведено Учнівський концерт до "Дня Вчителя"
3 лист. 2019

Підсумки благодійного ярмарку

02.10.2019 в гімназії відбулося засідання учнівської ради школи на якому були присутні представники усіх класів та обговорювалися результати осіннього благодійного ярмарку.
28 вер. 2019

Осінній благодійний ярмарок

25 та 27 вересня у нас в гімназії відбувся традиційний благодійний ярмарок.
13 вер. 2019

День Здоров’я

13.09.19 в гімназії в рамках Олімпійського тижня було проведено День Здоров’я.