Леконт Олександр

Леконт Олександр – (03.09.1986 – 05.10.2022)

• Випускник закладу 2003 року
  • Здобув юридичну освіту, як і його мати, але більше любив мати справу з технікою.
  • Як розповідають його товариші, він завжди віджартовувався у відповідь на часті питання про дивне прізвище – « Леконт, французькою означає граф. Тобто я нащадок графів».
  • Із Сашком ми товаришували зі школи, сиділи за однією партою. Окрім дружби нас поєднувало спільне захоплення — мотоцикли. На його першому байку, старій “Панонії”, ми навіть якось потрапили в аварію, - розповідає кропивничанин Михайло Цішевський.
  • Згадує Олександра Олексій Каприця, товариш юності: «Ми ще геть юними були в одній компанії, товаришували, мали спільні захоплення. Це мотоцикли, рок-музика. У Сані в одного з перших з’явився мотоцикл, “Паннонія”, тоді як у інших максимум були мопеди, круто, коли японські. Майже щовечора зустрічалися на площі, тоді Кірова, на лавочках, з’їжджалися з усього міста, Сашко приїздив зі своєї Новомиколаївки. Він був завжди впевненим у собі, виваженим, надійним, до нього всі зверталися по будь-яку допомогу. Понад десять років Олександр Леконт цікавився мотоциклами і всім, що з ними пов’язано: подорожі, нові місця, зустрічі з людьми.
  • А ще він був патріотом і любив Україну. У 2014 році  Саша пішов у військомат з прагненням  записатися до ЗСУ. Скромний,спокійний у школі,він  вважав що це рішення правильне і він мусить захищати свою Батьківщину. Але тоді його не взяли.
  • Минулий рік він працював за кордоном, і заробив собі на новий мотоцикл. Уже купив його, і пішов до лав Збройних сил. Після повернення з війни Олександр Леконт мріяв мандрувати на мотоциклі Україною.
  • 5 жовтня в районі міста Соледар Донецької області  молодший сержант Олександр Леконт загинув.

Вічна пам'ять і слава Герою!

Джерела