Тиждень знань безпеки життєдіяльності

5 лист. 2021
З 1-5 листопада в гімназії відбувся Тиждень знань безпеки життєдіяльності на тему: Добрий і злий сірничок

В гімназії імені Олени Журливої триває Тиждень знань безпеки життєдіяльності на тему: "Добрий і злий сірничок". Молодші школярі вивчали правила поведінки з вогнем під час знайомства з відомими казками в яких герої потрапляють в ситуації, пов’язані з пожежами, повторювали правила поведінки під час виникнення пожеж, надання першої допомоги постраждалим, вивчали пам’ятки безпечного користування з сірниками. Цікавими формами роботи в початковій школі були конкурси малюнків, диспути, публічні виступи, створення колажів. Старшокласники вивчали правила захисту під час виникнення пожеж, користування вогнегасниками та повторили алгоритм дій в надзвичайних ситуаціях.