Дані про заклад

Комунальний заклад «Гімназія імені Олени Журливої Кропивницької Міської ради» – це загальноосвітній навчальний заклад І-ІІ ступенів навчання, який надає освітні послуги відповідно до потреб суспільства та регіону.
     На початку 2022/2023 навчального року у гімназії було відкрито 10 класів, із них 1-4-х - 5 класів, 5-9-х – 5 класів.
     Станом на 05.09.2022 року кількість здобувачів освіти становить 284 особи:
- початкова школа – 5 класів - 143 особи;
- основна школа – 5 класів - 141 особа.
      Середня наповнюваність здобувачів освіти у класах складає – 28,4 осіб. Згідно із Статутом всі здобувачі освіти закладу навчаються українською мовою.
     Гімназія розташована у двоповерховому корпусі, побудованому у 1914 році. Обладнана 15 кабінетами, серед яких – один кабінет хімії, один – фізики, один - інформатики, один – математики, один – біології. Є спортивна зала. На території гімназії створено футбольне поле із штучним покриттям та баскетбольний майданчик.
     До послуг здобувачів освіти у закладі працює їдальня на 60 місць, бібліотека, що
нараховує більше 16525 примірників навчальної та художньої літератури.