День цивільного захисту

18 квіт. 2018
17 квітня в нашій школі відбувся День цивільного захисту .

17 квітня в нашій школі відбувся День цивільного  захисту .

Перед  початком навчальних  занять педагоги та учні  були ознайомлені з планом проведення заходів.

Вчитель фізики  Пінчук А.С.  презентувала відеоматеріал про види  стихійних, природних та інших  непередбачуваних ситуацій, що загрожують життю та здоров’ю людини.

Класними керівниками проведені з учнями години спілкування під час яких обговорювалися  правила поведінки у разі надзвичайних ситуацій та надання першої медичної допомоги.

Крім теоретичних знань сьогодні учні  взяли участь у відпрацюванні практичних навичок: дії людини при ситуації викиду аміаку, хлору.

Учні 5-7 класів стали активними учасниками засідання інтелектуального клубу «Прометей» з теми: «Цивільний Захист».

Учні початкової школи , а саме 2-4 класи разом з класними керівниками і вчителем фізичної культури складали аптечку першої допомоги і брали участь у смузі перешкод.

Серед учнів 1 класу проведено конкурс «Малюнок на асфальті».

Для учнів старшої школи  вчителем фізичної культури організовані і проведені спортивні змагання, які включали в себе:

• одягання протигазів;
  • смуга перешкод;
  • надання першої медичної допомоги;
  • тестування з ЦЗ.

Завдяки злагодженій роботі педагогічного та учнівського колективів школи День цивільного захисту був насичений цікавими  та корисними конкурсами, змаганнями, що дали можливість отримати нові знання про поведінку в небезпечних ситуаціях.