Проект "Біоетика"

19 груд. 2020
Протягом двох тижнів в гімназії імені Олени Журливої тривав освітній проект "Біоетика",який запровадив Благодійний фонд «Щаслива лапа». Учні закладу взяли активну участь в цікавих та пізнавальних заходах.

ПРОЕКТ "БІОЕТИКА"

Організатором цієї цікавої справи стала вчителька біології Паталаха Людмила Анатоліївна.

Активність в проекті проявили майже всі класи. Під час годин спілкування діти дізналися про життя тварин в природі, малювали домашніх улюбленців, складали оповідання про своїх домашніх улюбленців, переглядали відео про гуманне ставлення до тварин, долучились до «Фотомарафону» під назвою «Мій ніжний та ласкавий звір»,в яких висвітлювалась тема догляду за домашніми тваринами. Проект «Біоетика» вчить учнів бути гуманними до природи та відповідальними за своїх вихованців. Діти, вчителі та батьки й надалі планують брати активну участь в заходах даного проекту.