Свято рідної мови

4 груд. 2017
01 грудня 2017 року в КЗ «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №3 Кіровоградської міської ради Кіровоградської області імені Олени Журливої» відбулося Свято рідної мови, яке стало підсумком Місячника української писемності й мови.

01 грудня 2017 року в КЗ «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №3 Кіровоградської міської ради Кіровоградської області імені Олени Журливої» відбулося Свято рідної мови, яке стало підсумком Місячника української писемності й мови в навчальному закладі. В цьому році захід присвячений вшануванню пам’яті письменниці, педагога, співачки Олени Журливої. Літературно-музична композиція «Поетичний вінок Олени Журливої» була представлена учнями 8 класу (Мочар І., Мочар Є., Горбань М., Закузна М., Подобієнко А., Телевна І., Шевченко Д.) та учнями 9 класу (Курбатова К., Настояща Є., Сухомʼяс О., Тараненко Д.). Керівники проекту –– учитель української мови та літератури Слепцова Т.М. та вчитель музичного мистецтва Висицька Р.С.