"Міс Осінь"

14 лист. 2017
Вже давно в нашій школі зародилася традиція проводити восени конкурс краси та грації під назвою "Міс Осінь". От і цьогорічний місяць листопад не став винятком.

Вже давно в нашій школі зародилася традиція проводити восени конкурс краси та грації  під назвою "Міс Осінь". От і цьогорічний місяць листопад не став винятком. Будь-який конкурс - це завжди весело, креативно і захоплююче, але щоб він став саме таким, потрібна неабияка підготовка. Тож всі наші учасниці готувалися до цієї події дуже натхненно і творчо

Позмагатися за звання "Міс Осінь" вирішили :

-       Учениця 6 класу – Лошатинська Тетяна;

-       Учениця 6 класу – Подабед Карина;

-       Учениця 6 класу -   Романченко Анастасія;

-       Учениця 7 класу – Рубан Олімпіада;

-       Учениця 7 класу – Єфімова Анастасія;

-       Учениця 8 класу – Закузна Марія;

-       Учениця 9 класу – Гайворонська Анастасія.

Розпочалося дійство з першого конкурсу "Візитна картка", в ході якого дівчатам потрібно було розповісти про себе.

Проявити інтелектуальні здібності в конкурсах «Ситуації» та «Реклама за дві хвилини»
  У наступному конкурсі учасницям потрібно було проявити всю свою креативність, творчий політ думки, естетичний смак, адже перед ними стояло завдання створити свою дизайнерську сукню.

А на дівчат-учасниць очікував новий конкурс під назвою "Мій талант". Дівчата продемонстрували свою майстерність у хореографії, пісенному мистецтві та декламуванні віршів.

Перемогу здобула учениця 7 класу Рубан Олімпіада, а звання віце-міс отримала Єфімова Анастасія , учениця 7 класу.

Всі конкурсантки отримали подарунки від адміністрації школи