Веселий осінній ярмарок

18 жовт. 2017
Веселий осінній ярмарок, покликав осінь на гостини до нашої шкільної родини. 12.10.2017 в актовій залі відбувся традиційний святковий концерт для учнів початкової школи.

Веселий осінній ярмарок, покликав осінь на гостини до нашої шкільної родини.

12.10.2017  в  актовій  залі відбувся традиційний святковий концерт для учнів початкової школи.

За мету було поставлено вчити дітей бачити красу рідного краю, знайомити з традиціями українського народу. Розвивати спостережливість, вміння захоплюватися красою. Виховувати любов  до української культури, до своєї землі, свого народу.

Після концертної  програми  в корпусі  початкової школи  батьківською громадою був організований ярмарок. Діти ласували смаколиками, які вони приготували разом з батьками. Милували оком різнобарв’я  квітів, овочів та фруктів.  На заході панувала  тепла та душевна атмосфера. Всі учасники від найменшого до найстаршого отримали масу задоволення і море позитивних емоцій.