Літературний вечір "Музика і слово злилися в творчому польоті"

30 січ. 2017
26 січня в школі пройшов літературний вечір, присвячений 90-річчю Федора Івановича Непоменка, учителя музики, який працював у нашій школі, письменника.

26 січня в школі пройшов  літературний вечір, присвячений 90-річчю Федора Івановича Непоменка, учителя музики, який працював у нашій школі, письменника.

Під час заходу учні ознайомилися із творчим доробком митця, сторінками його життя.

Із захопленням присутні в залі слухали  гостей свята: голову Кіровоградської обласної організації Національної спілки письменників України В. Бондаря, колишнього директора школи А.Саржевського, старшого наукового співробітника міського літературно-меморіального музею   ім. І.Карпенка-Карого Т. Ревву, співробітника цього музею Н. Мельніченко, які поділилися зворушливими спогадами про Ф.І.Непоменка. Завдяки представленим музейним експонатам  учні мали можливість зазирнути в  творчу лабораторію митця. А  продемонстровані  цікаві особисті фото допомогли глибше зрозуміти вдачу, прагнення, інтереси письменника.