Зустрічаємо першокласників

9 вер. 2022

Гостинно зустріли першокласників та їх батьків. Тепле та щемливо радісне свято початку навчального року для найменших учнів гімназії в реаліях сьогоднішнього часу. Ви сміливі та серйозні, трохи сором'язливі, допитливі, рухливі і безпосередні. З вами ми пройдемо 4 незвичайних роки навчання в Новій українській школі, подолаємо усі перешкоди і тривоги, обов'язково радітимемо перемозі!

- "Дорогі пешокласники ! Ви поповнили нашу гімназійну сім'ю. То ж впевнено крокуйте по країні знань, цініть шкільну дружбу, поважайте своїх вчителів та батьків, любіть рідний край,будьте здорові і щасливі." Наталія Дзюба