Спорт для всіх

11 трав. 2022
5 травня в гімназії було проведено спортивно - оздоровчий захід для учнів молодших класів та їх батьків.

5 травня в гімназії було проведено спортивно - оздоровчий ознайомчо - інформаційно захід для учнів молодших класів та їх батьків. Під час проведення заходу учасники, окрім іншого, ознайомилися та випробували новий спортивно - фізкультурний комплекс, нещодавно змонтований  на подвір'ї гімназії, який складається з баскетбольнл - гандбольнлї площадки з м'яким покриттям та бігової дорожки навколо неї.

Захід було проведено при сприянні відділення НОК в Кіровоградській області (Аношкін М.І.) та організації "Спорт для всіх"(Янчук Д.О.).

Наймолодші вихованці нашого навчального закладу мали змогу весело та спортивно провести час, проявити свої фізичні якості та бойовий дух під час перегонів, поспілкуватись та повболівати за команду. Всі учні отримали подарунки та незабутні позитивні емоції.