Відзначення 67-ї річниці Перемоги радянського народу у Великій Вітчизняній війні.

28 квіт. 2012
20.04.2012 року учні школи зустрічали ветеранів Великої Вітчизняної війни та учасників бойових дій.

Кожен клас мав можливість поспілкуватися з учасниками війни, дізнатися про бойовий шлях ветеранів, складнощі які випали на долю цілого покоління.  На уроках мужності діти підготували презентації про події Великої Вітчизняної війни, розповідали вірші, показували літературно – музичні композиції. Особливо цікаво було дізнатися про історію отримання бойової нагороди. Ці зустрічі залишилися в пам’яті учнів, учителів, ветеранів. В кінці урочистих зустрічей ветерани сфотографувалися на згадку про цей чудовий день.
Велика подяка висловлена школою людям, які захистили мирне майбутнє наступних поколінь.