Урок Пам’яті

25 лист. 2016
Сьогодні, 25 листопада у нашому закладі пройшов Урок Пам’яті

26 листопада в День Пам’яті  за  жертвами імперських насильств над українцями, в тому числі і Голодомору 1932-1933 рр. кожен свідомий громадянин нашої держави запалить на підвіконні  свічку пам’яті, щоб її бачили зорі – душі померлих.

Сьогодні, 25 листопада у нашому закладі пройшов Урок Пам’яті. Метою  заходу було вшанувати світлу пам’ять безвинно замучених голодом людей, поглибити знання про роки Голодомору в Україні та його наслідки для українського народу, виховувати в учнів правильне ставлення  та повагу до історичного минулого свого народу, повагу до людей , які пережили складний період української історії ; виховувати громадську свідомість, співчуття, патріотизм та зацікавленість до вивчення історичного минулого України. Захід був  змістовним, надзвичайно емоційним, розповіді учнів про страшні факти голодомору, спогади очевидців, які були зачитані , не залишили нікого в залі байдужим. Емоційного напруження додали і кадри документального кіно, пісня «Свіча» у виконанні Оксани Білозір.

Школярі вшанували пам’ять жертв Голодомору Хвилиною мовчання та запалили свічки.