Міс Осінь – 2016

21 лист. 2016
18 листопада у стінах школи пройшла конкурсна програма «Міс Осінь – 2016».

18 листопада у стінах школи пройшла конкурсна програма «Міс Осінь – 2016». Захід зібрав повну актову залу школярів, для яких подібні програми є можливістю як себе показати, так і відкрити нові якості в друзях  по школі. Тим паче, що конкурс творчий, а талантів у юних та активних — хоч відбавляй!

Конкурсантки, котрі змагалися за головний титул, виявилися і справді цікавими й непересічними, школярками 8 -11 класів: Куць Анастасія, Гайворонська Анастасія, Настояща Єлизавета, Гвоздик Карина, Іванова Анна та Іванець Ілона. Дівчата намагалися яскраво заявити про себе, продемонструвати власні творчі уміння й знахідки у боротьбі за симпатії глядачів та схвальність журі. Не секрет, що саме зі шкільної сцени нерідко починаються перші життєві перемоги, тут здобувається перший досвід конкурентної боротьби, відчувається дух суперництва.

Захід складався з п’яти конкурсів: на початку дівчата представили глядачам свої візитки, в яких у цікавій формі розповіли про себе. Журі оцінювало не лише зовнішній вигляд, а й дикцію, змістовність та жвавість виступів, наявність у дівчатах родзинки. Вдруге учасниці зійшлися в інтелектуальному конкурсі. Тут вони проявили себе ерудованими, начитаними особистостями. Третій конкурс  «Осіння фантазія» показав, які конкурсантки креативні та як вміло можуть орудувати засобами для створення зачісок.

Конкурс «Коронний номер» розповів глядачам про уміння, які навряд чи продемонструєш за шкільною партою — дівчата танцювали, співали, читали поезію і прозу, а також кулінарні вміння. Для журі визначальним у оцінюванні став наявний талант, а не спроба його показати, вміння захопити і тримати зал.

У кінцевому підсумку головний титул «Міс осінь-2016» отримала учениця 11 класу Іванець Ілона.