Місячник патріотичного виховання.

11 жовт. 2016
Протягом вересня в школі були сплановані і проведені різноманітні заходи в рамках Місячника патріотичного виховання.

Всі учнівські колективи провели тематичні виховні години,уроки мужності присвячені подвигам Героїв Другої світової війни,та випускникам школи що отримали високі бойові нагороди,проявили героїзм  під час захисту територіальної цілісності України.

Крім того учні під керівництвом вчителів упорядкували меморіальні дошки на фасаді школи Героям,відвідали меморіальний комплекс на Валах та вшанували пам'ять випускника школи – Литвинова Миколи Юхимовича,  доглянули могилу репресованої української поетеси Олени Журливої на Рівненському кладовищі.

Зібрали матеріальну допомогу для воїнів АТО  та  передали до військової частини . Підготували концертні номери для поранених військових що перебувають на лікуванні в шпиталі та за сприяння волонтерів міста виступили перед воїнами української армії.

Неабияке враження залишила в пам'яті учнів зустріч з випускником школи,захисником Донецького аеропорту,сержантом,заступником командира танкового взводу Ковтуном Дмитром.

Молодші школярі намалювали патріотичні малюнки в рамках шкільної акції «Лист захиснику України» та «Поштова листівка для воїна».

Декілька заходів в рамках Місячника були присвячені 75-й роковини трагедії Бабиного Яру: уроки пам'яті,присвячені трагедії Бабиного Яру,оформлена виставка та випущена стіннівка,в молодших класах проведена інтерактивна вправа «Подорож в бухту Милосердна».

На початку вересня під керівництвом вчителя Говорової Н.А.,учні школи прийняли участь в обласному конкурсі «Квітуча Україна»,оформили та прийняли участь у виставці живих і штучних квітів під час святкування Дня міста.

Учні 5 класу з вчителем Клягіною А.В.  привітали з Днем партизанської слави ветерана Другої світової війни,учасницю визволення Кіровограда Майданюк М.П.