Циклове методичне об'єднання вчителів початкових класів та вихователів ГПД

з проблеми «Формування ключових компетентностей молодших школярів засобами сучасного змісту освіти.»

2023-2024 н.р.

2022-2023 н.р.

01 листопада 2022 року ЦМО вчителів початкових класів та вихователів ГПД провело Методичні посиденьки на тему «Дистанційне навчання-реалії сьогодення».

У процесі засідання члени ЦМО знайомилися з досвідом щодо впровадження дистанційного навчання в освітній галузі; формами та методами подання освітнього матеріалу в умовах дистанційного навчання. Вчилися удосконалювати освітній процес  у  початковій школі за допомогою технологій дистанційного навчання; організувати участь молодших школярів у творчих конкурсах, олімпіадах в онлайн-режимі. Обмінювалися власним досвідом співпраці з дітьми  під час дистанційного навчання.

План роботи Циклового методичного обєднання вчителів початкових класів та вихователів ГПД на 2022 – 2023 н.р.

2021-2022 н.р.