Семінари, конференції, педради

Участь школи у круглому столі, організованому Всеукраїнською громадською організацією “Жіночий консорціум України”.
Важливою подією для школи стала участь у засіданні круглого столу, організованого Всеукраїнською громадською організацією “Жіночий консорціум України” за підтримки шведської громадської організації “Save the Children Sweden”, який відбувся 18 грудня в Києві.
    Під час заходу були підведені підсумки проекту “Попередження насильства між дітьми в школі” та презентований кращий досвід партнерів проекту. На зустрічі були присутні та прийняли участь в обговоренні представники:
 - Кіровоградської дитячої екологічної громадської організації “Флора”;
 - Вінницької громадської організації “Пані Всесвіт”;
 - Коаліції молодіжних громадських організацій “Молода Черкащина”;
 - Шкіл — учасників проекту.
Педагогічний та учнівський колективи нашої школи протягом трьох років були активними учасниками вищезазначеного проекту, в рамках якого організували багато акцій в закладі та на мікрорайоні. Завдяки співпраці з громадською організацією “Флора” прийняли участь у Всеукраїнських, регіональних заходах, провели тренінги з учнями та учителями з питань запобігання насильству в дитячому середовищі.
    Всі учасники круглого столу висловили свою зацікавленість у продовженні роботи та отриманні додаткової і нової інформації щодо механізмів вирішення проблеми насильства над дітьми та власної поведінки при зіткненні з такими ситуаціями.
    Очевидно, що перелік потреб учнів та педагогів, виявлений під час попереднього дослідження залишається актуальним і зараз та може служити орієнтиром при плануванні подальшої роботи для всіх зацікавлених сторін.