15 груд. 2023

4-А і 4-Б класи виготовили листівки до дня чаю і влаштували приємне чаювання
8 груд. 2023

Гра-квест "День Х"

Практичний психолог гімназії імені Олени Журливої 08.12.23, провела для учнів/учениць 9-го класу гру-квест
7 груд. 2023

День української хустки

флешмоб до Дня української хустки
6 груд. 2023

День Святого Миколая

В урочисту залу до учнів та учениць початкових класів завітав Миколай зі своїми помічниками, які пропонували дітям відгадувати загадки, закружляти в танку, заспівати пісень. Кожен з присутніх отримав море позитивних емоцій!
6 груд. 2023

День Збройних Сил України

До Дня Збройних Сил України в гімназії серед 5-9 класів відбулися спортивні змагання та квест. Команди показали свою згуртованість, волю до перемоги, фізичну підготовку. Учасники були задоволені своїми результатами.
5 груд. 2023

"Миколайчиками" для захисників

Колектив гімназії імені Олени Журливої "миколайчиками" привітав захисників та захисниць, які своїми героїчними вчинками дають нам можливість навчатися і радіти життю в такий нелегкий час
5 груд. 2023

День волонтера

5 грудня в Україні та світі відзначають Міжнародний день волонтера
4 груд. 2023

Благодійний ярмарок

4 грудня в гімназії відбувся щорічний благодійний ярмарок напередодні Дня Святого Миколая та Збройних Сил України! Дякуємо усім батькам, учням та ученицям, педагогам, які взяли активну участь в його організації!
3 груд. 2023

Міжнародній день людей з обмеженими фізичними можливостями

Практичний психолог разом з вчителем хореографії гімназії імені Олени Журливої провели флеш-моб із здобувачами освіти до 3 грудня - Міжнародного дня людей з обмеженими фізичними можливостями.
30 лист. 2023

«Захисники Кропивницького. Ліга справедливості»

30 листопада учні/учениці гімназії взяли участь у міській національно-патріотичній грі-випробуванні «Захисники Кропивницького. Ліга справедливості»