Методичне об'єднання класних керівників

2023-2024 н.р.

2022-2023 н.р.

20 січня 2023 року класні керівники на чолі з Паталахою Л.А. провели чергове засідання МО класних керівників. Де було проаналізовано виховну роботу за І семестр, а також розгянуто методику активних форм та методів в організації виховної роботи закладу.

Тема засідання "Методика проведення різних форм виховних заходів в освітньому процесі". Розглядались методики проведення диспуту, дискусії, квесту.

Але особливу увагу приділили методиці проведення тренінгу, як одній із форм інтерактивного спілкування з дітьми. Практичне заняття з класними керівниками провела вчитель початкових класів, психолог - Гага Альона Анатоліївна, яка в цікавій інтерактивній формі запропонувала класним керівникам, бути активними учасниками тренінгу. Всі учасники засідання дійшли висновку, частіше проводити практичні заняття, де вчителі можуть обмінюватись корисним досвідом.

Матеріали засідання:

Фотозвіт: фото1    фото2    фото3   фото4   фото5   фото6

Класні керівники активно залучають своїх учнів до різноманітних онлайн конкурсів. Одним із таких є Міжнародний інтерактивний конкурс "Колосок". Учні та учениці гімназії імені Олени Журливої Кропивницької міської ради (і ті, що навчаються за кордоном, на очному і дистанційному навчанні: 1, 5, 6, 7 класи)  та їхні батьки, взяти участь у конкурсі «КОЛОСОК для ЗСУ». В цьому році не було єдиного організаційного внеску але було велике бажання допомогти військовим ЗСУ.  Конкурс тривав до 31 грудня 2022р,  де учасники могли задонатити  у ФОНД «ПОВЕРНИСЬ ЖИВИМ»", будь яку суму.  Нам вдалось спільними зусиллями зібрати понад 1000 гривен на благодійну допомогу, як маленький  подарунок до Нового року нашим захисникам і захисницям і отримати діамантовий сертифікат у номінації „МИ ДОПОМОГЛИ ЗСУ”.                                                                                                                                   ФОТО1    ФОТО2   ФОТО3   ФОТО4  ФОТО5    ФОТО6   ФОТО7    ФОТО8    ФОТО9   ФОТО10

План роботи методичного об'єднання класних керівників на 2022 - 2023 навчальний рік

2021-2022 н.р.

28 квітня – Всесвітній день охорони праці. У 8 класі відбулась онлайн година спілкування приурочена цьому дню. Класний керівник Паталаха Л. А.- ознайомила учнів з поняттям «охорона праці», з основними положеннями охорони праці та безпеки життєдіяльності під час навчання в закладі освіти, з основними нормативно – правовими документами нашої держави, що стосуються охорони праці. Мета заходу – це формування в учнів стійкої установки на несення відповідальності за власне життя та життя оточуючих людей. Епіграфом виховної години стали слова Б. Паскаля «Вбити нас може будь -який предмет, навіть створений для нашої зручності, наприклад, нас вбивають стіни будинку, або, скажімо, східці сходів, якщо ми необачно ступаємо».

Основні завдання методичного об'єднання класних керівників:

Підвищення рівня підготовки класних керівників з питань психології та педагогіки.

Забезпечення виконання єдиних принципів та підходів до виховання й соціалізіції учнів.

Трансформування в практику роботи класних керівників сучасних виховних технологій, форм і методів.

Координація планування, організації і педагогічного аналізу виховних заходів.

Вивчення, узагальнення й використання в практичній діяльності передового досвіду класних керівників щодо організації виховного процесу в класних колективах.

Сприяння становленню й розвитку системи виховної роботи в класах.
 Функції методичного об'єднання класних керівників:

Координація виховної діяльності класних керівників і організація їх взаємодії у педагогічному процесі.

Стимулювання членів методичного об'єднанняк класних керівників до вивчення та впровадження іноваційних технологій.

Активізація розвитку творчого потенціалу класних керівників.
 Науково - методична проблема над якою працює методичне об'єднання класних керівників:

Морально – духовний розвиток та соціалізація особистості через впровадження форм і методів інноваційних технологій у виховну діяльність класного керівника.

Мета роботи методичного об'єднання:

Удосконалення виховної роботи з учнями шляхом застосування сучасних виховних технологій, що забезпечують новий рівень виховання.

Виховні проблеми над якими працюють класні керівники:

Керівник 1 класу Семененко І.С.

Керівник 2 класу Бойко Н.Я. : "Виховання культури поведінки молодших школярів".

Керівник 3 класу Філіпова Л. О. : "Виховання культури поведінки молодших школярів".

Керівник 4 класу Наливайченко Т. Д. : Сприяння розвитку особистості дитини, формування її інтелектуального, морального потенціалу.

Керівник 5 класу Чернецька Н.Б. : “Соціально — гуманістичне виховання молодших школярів”.

Керівник 6 класу Тішкіна О.Ф. : “Виховання духовності і національної свідомості молодших школярів”.

Керівник 7 класу Клягіна А. В. : “Формування учнівського колективу шляхом виховання обов'язку, відповідальності, етичних норм поведінки і спілкування”.

Керівник 8 класу Хоменко В. О. : “Розвиток творчих здібностей і нахилів учнів, формування загальнолюдських цінностей та міцного учнівського колективу”.

Керівник 9 класу Паталаха Л. А. : “Формування основних соціальних компетентностей учнів в умовах сучасної школи.

Керівник 11 класу Головко С. С, : “Формування морально — етичних якостей як основа соціалізації в суспільстві”.

Формули успіху:

Найкращій засіб допомогти собі самому – це допомагати ще комусь.

Дітей не потрібно виховувати, з ними потрібно товаришувати.

Людина стає тим, хто він є, завдяки справі, яку робить.

Чим більше віддаю себе дітям тим більше від них одержую.

Хто не дивиться вперед – залишається позаду.

Кожна дитина – таланту перлина.

Любіть те, що ви робите й робіть те, що ви любите.

Щоб мати право навчати, треба постійно вчитися самому.

Штурмуйте кожну проблему з ентузіазмом... наче від цього залежить ваше життя.

Презентація МО (автор - Паталаха Л.А.):