Фізичне виховання

16 вересня 2016 року в рамках «Олімпійського тижня» в школі проведено свято «День здоров’я» . З учнями молодшої школи були проведені естафети, конкурс малюнків на асфальті, вікторини. Учні середньої та старшої ланки змагалися в Гаю десантників з різних видів спорту, а також брали участь у конкурсі кашоварів.

13  квітня  2016  року  в закладі було проведено  День цивільного захисту в рамках Тижня знань  безпеки життєдіяльності на тему «Цивільний захист – це не жарти, треба всім про нього знати!»

Відкриття  Дня ЦЗ відбулося на  загальношкільній  лінійці учнів 1-11 класів.

До Дня цивільного захисту було проведено такі заходи:

• виховні години в 1-11 класах  за тематикою: «Цивільний захист – це не жарти, треба всім про нього знати!»;
  • виставка книжок, альбомів, пам’яток, брошур, періодичних видань з питань цивільного захисту, а саме: «Цивільна захист», «Надзвичайні ситуації», «Знай і вмій», «Людина в екстремальних ситуаціях», «Природа і людина»;
  • відпрацювання дій учнів, постійного складу школи, відповідно до варіантів можливої обстановки на території школи у разі виникнення НС техногенного характеру;
  • проведено інтелектуальну  гру  для учнів 5-7 класів  «Наша гра» в рамках клубу «Прометей» за тематикою цивільного захисту;
  • проведено вікторини з курсу основи здоров’я  (1-4 класи);
  • проведено комбіновану естафету з елементами виконання нормативів, контрольних завдань програми ЦЗ  ( 8-10 кл).

26 вересня 2015 року в місті Михаловце (Словакія) відбувся Чемпіонат Европи з бойового самбо серед чоловіків, підлітків та юніорів (ECSF).

В змаганнях прийняли участь 145 спортсменів з 14 країн Європи: України, Польщі,Франції, Словакії,Чехії,Румунії,Угорщини,Хорватії,Болгарії,Німеччини,Латвії,Білорусії,Македонії,Словенії.

За результатами змагань учень  нашої школи Шишмарьов Віталій виборов 2 місце серед юніорів у ваговій категорії 62 кг.

Ми щиро вітаємо Віталія з цією значною перемогою!

З 07.09 по 12.09 2015 року в ЗШ №3 проходив Олімпійський тиждень.

У межах тижня було проведено низку заходів:
 - Єдиний олімпійський урок;
- Змагання з різних видів спорту;
 - Фотовиставка «Кращі спортсмени школи»;
 - Зустріч з майстром спорту з легкої атлетики Пархоменко В.О.;
 - Майстер – клас з футболу;
а також День здоров’я, який відбувся в Гаю десантників.