Екологічне виховання

26 квітня 2017 року були організовані і проведені уроки Мужності присвячені вшануванню учасників  ліквідації  наслідків аварії на Чорнобильській АЕС і пам’яті жертв Чорнобильської катастрофи.

05 листопада 2015 року в нашому навчальному закладі перед громадою мікрорайону учні школи презентували результати  досліджень колодязної води.

Даний проект реалізований учнями школи за підтримки КООЕГО «Мама – 86».

У заході взяли участь:

•  генеральний директор підприємства  ТДВ « М’ясокомбінат «Ятрань»»  Райкович А.П.;
  •  начальник КЛА НАУ Неділько С.М.,
  •  голова ГО «Волонтерський рух першої допомоги» Бондарчук С.В.

Школа приєдналась до Егологічного альянсу взаєморозуміння  (ЕКО- Альянс 4.0) та Інформаційно - технологічного (IT- Альянс 4.0)  альянсу, ініціатором створення якого виступив  начальник КЛА НАУ Неділько С.М.