Семінар – практикум для вчителів географії та природознавства

19 бер. 2019
15 березня 2019 року у нашій школі було проведено семінар – практикум для вчителів географії та природознавства з проблеми «Створення простору освітніх можливостей при викладанні географії та природознавства».

Метою семінару було ознайомити педагогів з процесом створення освітніх можливостей в закладі; розкрити шляхи та спонукати до професійного зростання та самовдосконалення.

Педагоги відвідали урок вчителя Паталахи Л.А. з географії у 6 класі на тему«Озера. Штучні водойми»Вчитель біології закладу, Хоменко В.О., ознайомила з організацією  природоохоронної діяльності учнів в роботі екологічного волонтерського центру «Еколюдина»та продемонструвала виступ команди екологічної агітбригади «Еколюдина» з теми «Квітни, моя маленька Батьківщина!».

Була відзначена ґрунтовна організаційно-підготовча робота адміністративних працівників нашої гімназії, директора закладу.